قوانین و مقررات

توصیه می شود قبل از ثبت نام قوانین و مقررات را بدقت مطالعه بفرمایید

1. اشتراک گذاری شماره تماس، آی دی اینستاگرام و پست الکترونیک بدون اجازه ی ناظر و یا استاد دوره توسط کاربران در محیط چت روم ممنوع می باشد و در صورت مشاهده کل دوره ی کاربر بدون بازگشت وجه لغو خواهد شد.

2. ایجاد مزاحمت برای کاربران گروه و هر گونه گفتگویی در محیط چت روم که از نظر مجموعه سبب بی نظمی در کلاس آنلاین و بی احترامی به کاربران و اساتید تلقی گردد.

مرتبه ی اول: تذکر داده خواهد شد / مرتبه ی دوم: چت کاربر به مدت 10 جلسه مسدود خواهد شد / مرتبه ی سوم: در صورت تکرار به صورت یک طرفه کاربر از حضور در کلاس ها به مدت یک ماه منع خواهد شد.

3. هنرجو موظف است که تمرینات و تکالیف کلاسی و مطالعاتی که توسط اساتید در نظر گرفته می شود به نحو احسن انجام دهد و آموزشگاه هیچگونه مسئولیتی در قبال نحوه ی تصمیم استاد برای حضور یا عدم حضور در ادامه ی کلاس ها و همچنین عدم بهره وری و نتیجه گیری در آزمون های علمی و آزمایشی نخواهد داشد.

هنرجو موظف است اطلاعات درست را در فرم ثبت نام وارد نماید و مسئولیت صحت آن بر عهده شخص او می باشد.

چنانچه داوطلبی از تخفیف مناطق محروم و آسیب دیده استفاده نماید و آموزشگاه با راستی آزمایی هایی که در طول دوره انجام خواهد داد سوء استفاده تلقی گردیده، مجموعه به صورت یک طرفه این حق را دارد بدون بازگشت وجه، هنرجو را از شرکت در تمامی کلاس ها محروم و نام کاربری وی را مسدود نماید.

بارگذاری تصویر کارت ملی همراه با آخرین کارنامه تحصیلی پس از ثبت نام برای هنرجویان الزامی است.

آموزشگاه سی رنگ متعهد می باشد که  بیش از 70 درصد کلاس های برگزار شده را به صورت آنلاین ضبط نماید اما لازم به ذکر است که تنها سه جلسه در ماه از کلاس های برگزار شده در صورت غیبت موجه در اختیار هنرجو قرار خواهد گرفت.

کلاس ها در تاریخ و ساعت مقرر برگزار می گردد و کلاس جایگزین برای هنرجویان غایب وجود نخواهد داشت.

 در صورت بروز مشکلات فنی در سرور اسکای روم یا سامانه آزمون آنلاین، کلاس و یا آزمون جایگزین برگزار خواهد شد.

داوطلب موظف است برای استفاده از کلاس ها از اینترنت پرسرعت حداقل 4 مگابیت در ثانیه با کیفیت مناسب اتصال استفاده نماید و آموزشگاه سی رنگ  هیچ گونه مسئولیتی در پردازش و دریافت اطلاعات کاربر ندارد.

آزمون های آزمایشی برای کسانی که مشاوره را ثبت نام کرده اند کاملا رایگان می باشد.

امکان ثبت نام آزمون به صورت تکی یا گروهی بدون ثبت نام دوره ی مشاوره برای کاربران فراهم می باشد.

انصراف در جلسه اول:

داوطلب این حق را دارد که تا یک جلسه پس از ثبت نام و شرکت در کلاس ها در خواست انصراف دهد و هیچ هزینه ای از وی کسر نخواهد شد.

 

انصراف در جلسات دوم و سوم:

چنانچه داوطلب در جلسات دوم و سوم از درس و یا کل دوره انصراف دهد مبلغ 20 درصد از کل پرداخت وی کسر خواهد شد.

 

انصراف بعد از جلسه ی سوم تا نیمه ی برگزای کلاس ها:

چنانچه داوطلب پس از جلسه ی سوم تا نیمه ی برگزاری کلاس ها انصراف دهد، شامل کسر هزینه ی 70 درصدی از کل شهریه پرداختی می باشد.

 

انصراف بعد از برگزاری نیمه ی کلاس ها:

چنانچه داوطلب پس از برگزاری نیمه ی کلاس ها انصراف دهد هیچ وجهی به هنرجو بازگشت داده نمی شود.

تخفیف های ویژه برای ثبت نام کل دوره برای بهره مندی و برقراری عدالت آموزشی همه ی هنرآموزان در سراسر کشور در نظر گرفته شده است.

 

تخفیف های پلکانی کلاس های آنلاین کنکور هنر سی رنگ فقط تا 6 شهریور 1399

 

40 درصد تخفیف برای ثبت نام کل دوره = 7999999 تومان

50 درصد تخفیف برای خانواده فرهنگیان و معلمان = 6999999 تومان

60 درصد تخفیف برای خانواده سفیران سلامت و کادر درمانی = 5999999 تومان

70 درصد تخفیف برای دانش آموزان با معدل بالای 19:50 در سال دهم و یازدهم =   4999999 تومان

80 درصد تخفیف برای هنرجویان مناطق محروم و آسیب دیده = 3999999 تومان

 

ارزش کل دوره به صورت تک درس شامل تمامی دروس عمومی و اختصاصی و مشاوره و برنامه ریزی به همراه 8 مرحله آزمون بیش از 14 میلیون تومان می باشد.

1. آزمون ها در ساعت و زمان مقرر برگزار می گردند و کاربر موظف است در زمان تعیین شده در آزمون شرکت نماید در غیر این صورت امکان تمدید زمان برای وی وجود نخواهد داشت.

2. روش هایی برای برقراری هر چه بهتر آزمون بدون کمترین امکان خطا و تقلب در نتیجه توسط آموزشگاه در نظر گرفته شده است که در صورت مشاهده ی تخلف محرز کاربر از شرکت در تمامی آزمون ها بدون بازگشت هزینه محروم خواهد شد.

اختلالات سراسری در بستر اینترنت کشور و هرگونه مشکل فنی از جمله (قطعی برق سرور، بلایای طبیعی مانند سیل و زلزله) موجب لغو آزمون گردیده و موسسه موظف است در  مناسب ترین زمان ممکن آزمون را تمدید نماید.

پاسخنامه ی تصویری و صوتی آزمون ها حداکثر تا یک هفته پس از برگزاری آزمون در سایت قرار خواهد گرفت.

با توجه به جامعه آماری بسیار بالا و گستردگی شعبات در سراسر کشور امکان تاخیر در صدور کارنامه برای تجمیع نتایج حداکثر تا 24 ساعت وجود خواهد داشت.

سامانه کنکور هنر آنلاین سی رنگ